7. 3. 2024

Milí naši priatelia,

chceli by sme sa touto cestou poďakovať OZ Draci Púchov. Vďaka ich dražbe sme získali neuveriteľnú sumu 1000 eur. Do dražby sa zapojili a k výslednej sume prispeli pán Crkoň, Hokejová kabína A mužstva, tréneri hokejistov a organizátori hokejového plesu.

Veľmi si vážime tak skvelých ľudí, ktorí nás podporujú a fandia nám v našej práci. Tešíme sa, že naše obrazy dokážu spájať ľudí.

• JARNÉ PRÁZDNINY

14. 2. 2024

Jarné prádzniny budú 19. - 23. februára 2024. V škole sa opäť stretneme 26. februára 2024 (pondelok).

Prevádzka ŠMŠ bude od 19. do 23. februára 2024 prerušená. Prevádzka ŠMŠ bude obnovená od 26. februára 2024 (pondelok).

• Čajovňa pre zdravie

6. 2. 2024

Do fotogalérie bol pridaný nový album Čajovňa pre zdravie.

Čaj obsahuje veľa vitamínov, preto je vynikajúcim pomocníkom v boji proti chorobám. Žiaci 2.stupňa a žiaci praktickej školy sa prostredníctvom prezentácii dozvedeli mnoho zaujímavosti o čaji. 💚 Porozprávali sme sa odkiaľ čaj pochádza, aké druhy poznáme, ako ho skladovať a správne pripraviť. 🫖 Zopakovali sme si základné liečivé bylinky a oboznámili sa s ich účinkami. Na záver si žiaci vychutnali bylinkový čaj zo zmesi sušených byliniek.🧡

Utorok 19. 3. 2024