• Svätá omša

• Vážení rodičia.

Svätá omša za našu školu sa bude konať v stredu 4. 9. 2024 o 18:00 v kostole Božieho Milosrdenstva v Ladcoch. Srdečne ste vítaní.

• Školský rok 2024/2025

• Milí rodičia a žiaci.

Slávnostné otvorenie školského roka 2024/2025 bude dňa 2. 9. 2024 (t. j. pondelok) o 8:00 na školskom dvore v našej škole. Po otvorení sa rodičia stretnú s triednymi učiteľkami a učiteľmi.

V tento deň nie je ŠKD a nebudú sa vydávať obedy.

Od 3. 9. 2024 (utorok) bude fungovať ŠKD v bežnom režime. Ranná ŠKD od 6:00  do 7:00 a ŠKD poobede od 11:10 do 15:30.

Špeciálna materská škola bude fungovať od 2. 9. 2024 v štandardnom režime od 7:00 do 15:30.

Tešíme sa na vás rodičov a na vaše detičky.

• Informácie pre rodičov o poplatkoch v školskom roku 2024/2025

• Vážení rodičia,

venujte pozornosť nižšie uvedeným informáciam o povinných poplatkoch v školskom roku 2024/2025:

Poplatok za stravovanie ŠMŠ a ŠZŠ je 20,- eur (na začiatku školského roka), na číslo účtu: SK40 8180 0000 0070 0058 8301. Do poznámky uveďte meno žiaka.

Je potrebné, aby ste stravu uhradili do konca mesiaca august 2024 na vyššie uvedený účet.

Čiastočná úhrada za pobyt dieťaťa v ŠMŠ je poplatok 9,- eur/mesiac. Číslo účtu: SK85 8180 0000 0070 0011 6750. Do poznámky uveďte meno žiaka.

Mesačný poplatok za ŠKD je 5,- eur/mesiac, na číslo účtu: SK85 8180 0000 0070 0011 6750. Do poznámky uveďte meno žiaka. Poplatok sa uhrádza mesiac vopred (vždy do 10. dňa v mesiaci).

ŠKD v školskom roku 2024/2025 po vyučovaní bude pre žiakov fungovať v čase od 11:15 hod. – 15:30 hod.

Poplatok za ŠKD uhraďte do 31.8. 2024.

Poplatky na školský rok 2024/2025 -  uhrádzajú sa v hotovosti triednym učiteľom:

ZRŠ - 10 eur/rok

- súrodenci, žiaci z CDaR a žiaci s vyučovacou povinnosťou menej ako 10 hodín/týždenne 5 eur/rok.

Pomôcky na VV a PV 12 eur/polrok.

• Slávnostné ukončenie školského roka 2023/2024

• Vážení rodičia,

28. 6. 2024 (piatok) sa bude konať slávnostné ukončenie školského roka 2023/2024 a odovzdávanie vysvedčenia, ktoré sa začne o 8:00 na školskom dvore.

Pripomíname, že ranná ŠKD nie je.

• Organizačné pokyny k poslednému týždňu

• V dňoch 25. - 27. júna 2024 sa budú obedy vydávať až o 12:00. Rodičia si obed môžu odhlásiť, alebo vziať do vlastného obedára o 12:00. ŠKD bude v riadnom čase. Dňa 28. 6. 2024 sa obedy vydávať nebudú. Nebude ani ŠKD, žiaci pôjdu po odovzdaní vysvedčenia domov.

• Darovanie futbalových dresov

• 👌 Dlhoročne spolupracujeme s p. Danielom Pavlovičom a jeho firmou Trofans Púchov, ktorá nám zabezpečuje diplomy, medaile, ktoré využívame pri rôznych súťažiach a podujatiach. Pri príležitosti MDD potešil našich najmenších dresmi rôznych⚽️ futbalových hviezd, za čo mu srdečne ďakujeme. 🫶

• Európsky futbalový týždeň

• Športovci z našej školy sa aj tento rok zapojili do Európskeho futbalového týždňa. ⚽️ Na ihrisku s umelým trávnikom si vyskúšali rôzne futbalové aktivity a dopoludnie ukončili malým futbalovým stretnutím. ⚽️ Ďakujeme za zapožičanie ihriska MŠK Púchov. ⚽️

#smespecial#specialolympicslovakia#mskpuchov

• Milí naši priatelia,

chceli by sme sa touto cestou poďakovať OZ Draci Púchov. Vďaka ich dražbe sme získali neuveriteľnú sumu 1000 eur. Do dražby sa zapojili a k výslednej sume prispeli pán Crkoň, Hokejová kabína A mužstva, tréneri hokejistov a organizátori hokejového plesu.

Veľmi si vážime tak skvelých ľudí, ktorí nás podporujú a fandia nám v našej práci. Tešíme sa, že naše obrazy dokážu spájať ľudí.

• Oznam - školská jedáleň

• Vážení rodičia,

oznamujeme vám, že vyúčtovanie stravy za školský rok 2023/2024 - preplatky, budú posielané na bankové účty rodičom po ukoknčení školského roka 2023/2024, to je v mesiaci júl.

• Čajovňa pre zdravie

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Čajovňa pre zdravie.

Čaj obsahuje veľa vitamínov, preto je vynikajúcim pomocníkom v boji proti chorobám. Žiaci 2.stupňa a žiaci praktickej školy sa prostredníctvom prezentácii dozvedeli mnoho zaujímavosti o čaji. 💚 Porozprávali sme sa odkiaľ čaj pochádza, aké druhy poznáme, ako ho skladovať a správne pripraviť. 🫖 Zopakovali sme si základné liečivé bylinky a oboznámili sa s ich účinkami. Na záver si žiaci vychutnali bylinkový čaj zo zmesi sušených byliniek.🧡

• 🐱 KOCÚR V ČIŽMÁCH 🥾

• Do fotogalérie bol pridaný nový album 🐱 KOCÚR V ČIŽMÁCH 🥾.

Dnešné dopoludnie k nám do školy zavítalo Bábkové divadlo Lienka 🐞 a žiaci si pozreli rozprávku: "Kocúr v čižmách". Predstavenie deti zo ŠMŠ a žiakov ŠZŠ zaujalo a s nadšením čakali ako napokon rozprávka skončí. Na záver si mohli bábky aj z blízka popozerať a pochytať. 💟

• Informácia - zber papiera.

• Milí rodičia a žiaci.

🗞Tento školský rok jesenný zber papiera nebude vyhodnotený. Doposiaľ prinesený papier (za jeseň) sa započíta do jarného zberu papiera 🗞.