Spojená škola, Športovcov 1461/17,Púchov

Termín nástupu

Ihneď

Stručný popis pozície

Mzdové účtovníctvo (program WinPAM), kompletný výpočet a spracovanie miezd, spracovanie výkazov do poisťovní, vypracovanie ročného zúčtovania dane a práca v systéme Štátna pokladnica.

Nástup

Ihneď

Požiadavky

Úplné stredoškolské vzdelanie s maturitou v ekonomickom smere

Plat

Odmeňovanie: Základná stupnica platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, Zákon č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Ďalšie požiadavky

Na pozíciu účtovníčky/účtovníka školy hľadáme zodpovednú pracovníčku/pracovníka ovládajúcu/ceho spracovanie pracovných zmlúv a ich dodatkov pre pedagogických a nepedagogických zamestnancov, evidencia PN, komunikácia s inštitúciami (ZP, SP, DÚ, úrady práce), zaraďovanie zamestnancov do príslušných platových tried, ukončovanie pracovných pomerov, sledovanie legislatívy, poskytovanie poradenstva pre zamestnancov v personálnej a mzdovej oblasti, príprava a spracovanie štatistík a reportov. Výhodou je znalosť mzdového programu WinPAM, ktorý škola používa.

Zamestnanecké výhody, benefity

Príspevok na stravu zo sociálneho fondu, príjemné pracovné prostredie v dobrom kolektíve a podpora vzdelávania.

Kontaktná osoba: Mgr. Viera Turzová

Email: turzova.viera@spojenaskolapuchov.sk

Doklady potrebné  k zaradeniu do evidencie uchádzačov o zamestnanie na našej škole:

1. Žiadosť,
        2. Motivačný list,
        3. Životopis,
        4. Súhlas so spracovaním osobných údajov.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte: infospecial@spojenaskolapuchov.sk alebo zástupkyne riaditeľky školy: 042/47 11 335, mobil: 0910 795 220, sekretariát: 042/46 32 815.