• ŠMŠ - POĎAKOVANIE RODIČOM

• Ďakujeme rodičom našich detí za aktívnu účasť na vianočnom tvorení pri výrobe ozdôb na stromček. Vlastnoručne vyrobené ozdoby sme si spoločne zavesili na náš stromček a budú skrášľovať náš interiér celé vianočné obdobie.

• Darčekový poukaz

• Srdečne ĎAKUJEME Podniku technických služieb mesta Púchov za finančný darčekový poukaz v hodnote 500 eur.

• Vianočný altánok

• Milí rodičia a priatelia školy.

Aj v tomto vianočnom období sme si pre vás spolu so žiakmi pripravili vianočný altánok.

V našom vianočnom altánku si môžete zakúpiť rôzne vianočné predmety a darčeky , ktoré s láskou pre vás vyrobili naši žiaci spolu s pedagógmi. Altánok bude pre vás pripravený od 13.12.2022 do 16.12.2022.

• Mikuláš ....

• Dnes bol u nás MIKULÁŠ, ANJELIK a ČERT. Naši žiaci mali pre nich pripravené krásne pesničky či básničky. Všetci žiaci dostali balíčky plné chutných dobrôt.

• Zdobenie vianočného stromčeka

• Vitaj nám stromček náš,
            zelené šaty máš,
            pekne rovno stojíš,
            zimy sa nebojíš.

Dáme ti sviečočky,
            na tvoje vetvičky,
            dáme ti hviezdičky,
            na tvoje šatičky.

• ŠMŠ-Vianočné čítanie a tvorenie v knižnici

• Naše deti navštívili mestskú knižnicu, kde im pani učiteľky v detskom kútiku prečítali vianočné príbehy z knihy "Chumelenie" a následne si vyrobili sobíkov. Deti sa pripravenému dopoludniu veľmi tešili.

• Finančná gramotnosť

• Naši žiaci sú veľkí šikovníci a počas mesiaca (november) vyrábali pokladničky. Zároveň sa dozvedeli o hodnote peňazí, ako si ušetriť peniaze a pod. Súťaž o najkrajšie pokladničky vyhrali triedy:

1. miesto - 5.A

2. miesto - 6.A